Pejë, dy persona arrestohen për marrje me prostitucion

Kronikë e zezë

Pejë, dy persona arrestohen për marrje me prostitucion

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Pejë për veprën penale “Marrje me prostitucion”.

Të arrestuarit janë një burrë me shtetësi kosovare dhe një shtetase e Shqipërisë.

“Është arrestuari i dyshuari mashkull kosovar dhe e dyshuara femër shtetase e Shqipërisë nën dyshimin se kanë kryer veprën e cekur.

Në konsultim me prokurorin të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.“, ka bërë të ditur Policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat