Në Obiliq, vajza ther me thikë nënën e saj

Kronikë e zezë

Në Obiliq, vajza ther me thikë nënën e saj

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Obiliq.

Atje është arrestuar një e dyshuar femër pasi dyshohet se ka sulmuar nënën e saj me thikë.

Viktima ka pranuar tretman dhe e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë nga policia: 

Fushë Kosovë. 19.09.2023 – 01:45. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me një mjetë të mprehtë (thikë) nënën e saj viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat