Vritet një person në Malishevë

Kronikë e zezë

Vritet një person në Malishevë

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Një person është qëlluar me armë zjarri në fshatin Banjë të Malishevës.

Sipas Policisë, në lidhje me këtë rast, një person, është dorëzuar në Stacionin Policor në Malishevë dhe nga hetimet e para dyshohet se i njëjti, për motive ende të panjohura, ka qëlluar viktimën me armë zjarri.

Rreth orës 07:15 është raportuar se në fshatin Banjë-Malishevë, viktima mashkull i moshës madhore është gjetur pa shenja jetë, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri. Ekipi mjekësor i cili ka dalë në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e tij. Një person, po ashtu mashkull i moshës madhore, është dorëzuar në Stacionin Policor në Malishevë dhe nga hetimet e para dyshohet se i njëjti, për motive ende të panjohura, ka qëlluar viktimën me armë zjarri.

Njësitet e nevojshme policore kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar prokurori i shtetit në koordinim të cilin janë duke u ndërmarr veprimet e nevojshme hetimore”, tha për median zëdhënësi i Policisë, Sheremet Elezaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat