Zhduket një burrë në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë në Gjilan

Më: 25 shtator 2023 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një burrë është zhdukur pasditen e së dielës në qytetin e Gjilanit.

Rastin në polici e ka raportuar një grua e cila ka infromuar se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

“Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedura të mëtejme hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Hetimet po vazhdojnë ende.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat