Zhduket një burrë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë në Gjakovë

Më: 26 shtator 2023 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Të shtunën në Gjakovë një person ka raportuar se një burrë ka dalë nga shtëpia e tyre dhe nuk dihet më për të.

“Ankuesi mashkull kosovar me datën 25.09.2023 ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Njësitë relevante policore janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”.

Hetimet po vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat