Një grua në Skenderaj gjen armë në kotec të pulave

Kronikë e zezë

Një grua në Skenderaj gjen armë në kotec të pulave

Më: 30 shtator 2023 Në ora: 09:06
Policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Skenderaj e kanë gjetur nj pushkë gjysëmautomatike në kotec të pulkave , shkruan gazeta Express.

Policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte.

“Lagja Spahija, Skenderaj 29.09.2023-13:00. 

Një femër kosovare ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së saj (në kotec të pulave), kishte vërejtur një pushkë gjysmë automatike të cilën policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat