Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Është gjetur pa shenja jete një person në Prishtinë.

Policia ka bërë të ditur se personi është gjetur i shtrirë në rrugë.

“Është raportuar se një person është i shtrirë në rrugë. Njësitë relevante policore dhe një ekipe nga emergjenca kanë dal në vendin e ngjarjes, nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës kishte qenë pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat