Shoqërohet në polici një person me një çantë të dyshimtë - Bota Sot
Shoqërohet në polici një person me një çantë të dyshimtë

Kronikë e zezë

Shoqërohet në polici një person me një çantë të dyshimtë

Më: 14 shkurt 2016 Në ora: 10:45

Një person është shoqëruar në komisariat pak minuta pas mbërritjes së sekretarit amerikan të shtetit në Tiranë.

Uniformat blu e kanë parë si të dyshimtë të riun, i cili mbante një çantë shpine dhe e kanë shoqëruar për verifikime të mëtejshme në komisariatin e policisë.

Ndalimi i tij është bërë në sheshin “Skënderbej”. Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për një turist të huaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...