Aksident trafiku në Tetovë, lëndohet motoçiklisti - Bota Sot
Aksident trafiku në Tetovë, lëndohet motoçiklisti

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Aksident trafiku në Tetovë, lëndohet motoçiklisti

Më: 20 mars 2017 Në ora: 21:42
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në hyrje të fshatit Kallnik të Tetovës.

Në  aksident janë përfshirë një veturë Audi A4 dhe një motoçikletë, ku si pasojë është lënduar rëndë motoçiklisti i cili menëherë është dërguar në në Qndrën Klinike në Tetovë.

Policia është në vendin e ngjarjes është duke bërë inspektim ligjor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test