Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë - Bota Sot
Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë

Kronikë e zezë

Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë

Më: 8 gusht 2017 Në ora: 08:32
Ilustrim

Një aksidenti ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqytet, ku në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, ku një automjet tip “Toyota” është përmbysur.

Fatmirësisht nga përmbysja e makinës nuk ka pasur të lënduar.

Ende nuk dihen shkaqet që mund të kenë çuar në këtë aksident, ndërkohë që qarkullimi  i mjeteve te rruga e “Elbasanit” shfaqet i rënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në përmbysjen e makinës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...