Lëndohen tre meshkuj si pasojë e një aksidenti në Prishtinë - Bota Sot
Lëndohen tre meshkuj si pasojë e një aksidenti në Prishtinë

Kronikë e zezë

Lëndohen tre meshkuj si pasojë e një aksidenti në Prishtinë

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2017 Në ora: 10:51
Ilustrim

Dje në fshatin Besi të Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku në mes tri automjeteve me ç’rast pos dëmeve materiale, kanë pësuar lëndime trupore tre meshkuj shqiptarë.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar për në shtëpi, ndërsa mashkulli që ishte drejtues i automjetit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...