Elbasan/Aksident i frikshëm, makinat përplasen “kokë më kokë” - Bota Sot
Elbasan/Aksident i frikshëm, makinat përplasen “kokë më kokë”

Kronikë e zezë

Elbasan/Aksident i frikshëm, makinat përplasen “kokë më kokë”

Më: 11 gusht 2017 Në ora: 16:06
Ilustrim

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël, nga përplasja është plagosur një person.

BW ka siguruar edhe videon e regjistruar nga bizneset pranë rrugës, ku duket qartë momenti i përplasjes.

Ndërsa drejtuesi dhe pasagjeri në njërin nga mjetet e aksidentuara dalin me shpejtësi prej tij, disa njerëz janë mbledhur tek mjeti tjetër për t’i ardhur në ndihmë shoferit, që me sa duket ka marrë edhe plagët më të rënda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...