Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan - Bota Sot
Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 18:11
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

Shkaku i aksidentit del të jetë tejkalimi i autobusit, i cili më pas ka goditur një veturë, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Të gjithë udhëtarët e autobusit kanë dalur dhe janë nisur në këmbë për të shkuar në qendër.

 Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës dhe Ndihma e shpejtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...