Gjendet i vdekur një person në Prizren - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në Prizren

Kronikë e zezë

E enjte, 15 nëntor 2018

Gjendet i vdekur një person në Prizren

Më: 15 tetor 2017 Në ora: 12:17
Ilustrim

Diten e shtunë në një objekt në Prizren pa shenja jete është gjetur një person i gjinisë mashkullore.

“Njësit përkatëse dhe ekipi mjekësor, kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete”- thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test