Serbi në Leposaviq rrah nënën dhe bashkëshorten - Bota Sot
Serbi në Leposaviq rrah nënën dhe bashkëshorten

Kronikë e zezë

Serbi në Leposaviq rrah nënën dhe bashkëshorten

Nga: Bota sot Më: 16 tetor 2017 Në ora: 09:13
Foto ilustruese

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Leposaviq, nën dyshimin se në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht nënën dhe bashkëshorten e tij.

Viktimat sipas Policisë, kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. I dyshuari është i komunitetit serb, ndërsa ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së djeshme”, thotë PK./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test