Sulmohen punëtorët e një kompanie në Ferizaj - Bota Sot
Sulmohen punëtorët e një kompanie në Ferizaj

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Sulmohen punëtorët e një kompanie në Ferizaj

Më: 18 tetor 2017 Në ora: 11:00
Ilustrim

Policia raporton se në rrugën “Enver Topalli”, në Ferizaj janë arrestuar katër të dyshuar shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dy viktimat, punëtorë të një kompanie.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test