Makina godet këmbësoren në Fushë Kosovë - Bota Sot
Makina godet këmbësoren në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Makina godet këmbësoren në Fushë Kosovë

Nga: B.S Më: 19 tetor 2017 Në ora: 13:36
Ilustrim

Një femër gjersa ishte duke drejtuar veturën ka goditur një këmbësore, duke i shkaktuar lëndime trupore, përcjell Bota sot.

Policia njofton se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur dje në Fushë Kosovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test