Punëtorët e qendrës tregtare vjedhin gjëra ushqimore - Bota Sot
Punëtorët e qendrës tregtare vjedhin gjëra ushqimore

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Punëtorët e qendrës tregtare vjedhin gjëra ushqimore

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 10:46
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Prizren, pasi që në bagazhet e veturave të tyre u janë gjetur pajisje elektronike dhe gjëra ushqimore të vjedhura në vendin e tyre të punës në një qendër tregtare.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test