Terror në Elbasan/ Të shtëna me armë në mes të qytetit - Bota Sot
Terror në Elbasan/ Të shtëna me armë në mes të qytetit

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Terror në Elbasan/ Të shtëna me armë në mes të qytetit

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 13:29
Foto ilustrim

Një përplasje me armë, ka terrorizuar sërish qytetarët e Elbasanit. Sipas policisë, për shkak të një konfliktit të çastit një person ka qëlluar në ajër. Konflikti ka ndodhur në lagjen ‘Visarion  Xhuvani’.

Ndërkohë që deri tani nuk ka asnjë person të dyshuar, ndërsa policia po vijon punën për të zbardhjen  plotë në ngjarjes.

Ja njoftimi i policisë:

Më datë 20.10.2017 në Lagjen  "Visarion  Xhuvani" gjatë një konflikti  të çastit  një shtetas  dyshohet  të  ketë  qëlluar në ajër  me armë  zjarri.

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, gjatë këqyrjes së vendit  të  ngjarjes janë  gjetur dhe sekuestruar  në cilësinë e provës materiale  dy gëzhoja armë zjarri pistolete.

Policia po  punon  për  sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test