Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati - Bota Sot
Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 15:58
Ilustrim

Një person ka alarmuar Policinë dhe qytetarët tek Bulevardi Zogu i Pare pasi ka hipur në tarracën e një pallati në këtë zonë.

Policia dhe ambulanca ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe pritet zjarrefikesja, raportojne qytetaret ne redaksine e Panorama Online.

Raportohet nga vendngjarja se nje burre ka hipur mbi nje pallat dhe po flet ne telefon me ze te larte. Nuk dihet ende motivi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test