Arrestohen dy persona, vidhnin në një fabrikë - Bota Sot
Arrestohen dy persona, vidhnin në një fabrikë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohen dy persona, vidhnin në një fabrikë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 11:40
Ilustrim

Policia ka arrestuar në Fushë Kosovë dy të dyshuar pasi që të njëjtit në në fabrikën e pronarit kanë kryer veprën penale.

Gjatë kontrollit në çantën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar: një palë kabllo për ndezjen e veturave dhe një palë këpucë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test