Shkrumbohet banesa në Lezhë - Bota Sot
Shkrumbohet banesa në Lezhë

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Shkrumbohet banesa në Lezhë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 15:07
Ilustrim

Në një banesë në Ishull Lezhë, në një dhomë të XH.L. ditën e sotme, policia bën me dije se ka rënë zjarr.

Mësohet se nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe ka bërë të mundur fikjen e flakëve.

Ndërsa, grupi hetimor i Policisë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë po vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të rënies se flakëve në banese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test