Aksident i rëndë trafiku në Hajvali - Bota Sot
Aksident i rëndë trafiku në Hajvali

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Aksident i rëndë trafiku në Hajvali

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 22:00
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në afërsi të Veterrnikut. Sipas një lexuesi, aksidenti ka ndodhë afër Gorenjes te udhëkryqi në Hajvali.

Në këtë aksident, janë të përfshirura një kamion dhe një veturë e tipit “Bmw”.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet se a ka ndonjë të lënduar.

Ndërkaq, kujtojmë se sot është ‘black Friday’ apo “E premtja e zezë”  ku edhe kjo pjesë është e ngarkuar nga automjetet dhe qëndron një arsye që të ndodhin aksidentet pasi që komunikacioni është tejet i ngarkuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test