Arrestohet një femër në Pejë, ja çfarë i vodhi një mashkulli! - Bota Sot
Arrestohet një femër në Pejë, ja çfarë i vodhi një mashkulli!

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Pejë, ja çfarë i vodhi një mashkulli!

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 16:05
ilustrim

Është arrestuar një femër në Pejë, pasi e njëjta kishte vjedhur një shumë të konsiderueshme të parave dhe një celular.

Sipas njoftimit të policisë, me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test