Zhduket një vajzë në Prizren - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Prizren

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Zhduket një vajzë në Prizren

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 16:14
ilustrim

Një femër nga Prizreni ka informuar policinë se vajza e saj e moshës së mitur, që nga data 23.11 është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test