Sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
Sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 17:12
ilustrim

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, njofton Policia.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme në Prishtinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test