Vajza shkon në Spitalin e Traumës, por e pëson duke i… - Bota Sot
Vajza shkon në Spitalin e Traumës, por e pëson duke i…

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vajza shkon në Spitalin e Traumës, por e pëson duke i…

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 15:26
Ilustrim

Një 25-vjeçare ka bërë një denoncim në policinë e kryeqytetit, pasi i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash. Në bazë të denoncimit të bërë nga ana e tij, mësohet se djali ka qenë në Spitalin e Traumës dhe pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte, atij i kanë vjedhur paratë nga çanta.

“Isha në dhomë ku merrja kurim se nuk isha mirë nga gjendja shëndetësore. Në një moment dola duke lënë aty dhe gjërat e mia personale. Kur u ktheva, në çantë nuk gjej paratë që kisha me vete”, është shprehur ai.

Njoftim i policisë

Më datë 03.12.2017, rreth orës 08:00 shtetasja A. F., 25 vjeçe, kallëzon se, në Spitalin Ushtarak, në katin e tretë, gjatë natës, i kanë vjedhur nga çanta një sasi lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 134 i Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test