Mosmarrëveshje mes vete, e gjuan me armë zjarri - Bota Sot
Mosmarrëveshje mes vete, e gjuan me armë zjarri

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje mes vete, e gjuan me armë zjarri

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:06
ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se pas një mosmarrëveshje i dyshuari ka shtënë me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mehmet Gradica” në Prishtinë.

Njësia policore ka gjetur dhe ka konfiskuar një pistoletë me një fishekë. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test