Vetaksident, e godet lisin - Bota Sot
Vetaksident, e godet lisin

Kronikë e zezë

Vetaksident, e godet lisin

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:16
ilustrim

Policia raporton se i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ndaj veturës dhe del jashtë rrugës dhe përplaset me një lis.

Rasti ka ndodhur në fshatin Kostërc të Suharekës ku viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test