Sulmon vëllain në shenjë hakmarrje, arrestohet - Bota Sot
Sulmon vëllain në shenjë hakmarrje, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon vëllain në shenjë hakmarrje, arrestohet

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:26
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në rrugën “Haqif Tetova” në Gjilan për sulm ndaj vëllait të tij. Sipas raportit policor, i dyshuari mashkull është arrestuar, pasi njëjti në shenjë hakmarrje lidhur me një rast të mëhershëm, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull k.Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Gjilanit.

 Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test