Rrahje në Gjakovë - Bota Sot
Rrahje në Gjakovë

Kronikë e zezë

Rrahje në Gjakovë

Nga: B.S Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:40
Ilustrim

Një person ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga një person, me ç’rast ka marrë lëndime të lehta trupore, përcjell Bota sot.

Ngjarja ka ndodhur në Gjakovë dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test