Dhunon gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 33-vjeçari - Bota Sot
Dhunon gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 33-vjeçari

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Dhunon gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 33-vjeçari

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 10:29
Ilustrim

Një 33-vjeçar ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe për më tepër në sy të fëmijëve të mitur.

Policia e Vlorës bën të ditur se Benard Alimuçaj, 33 vjeç nga Vlora, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në sy të fëmijëve të mitur, ndaj bashkëshortes së tij, G. Alimuçaj, 23 vjeçe.

Dhuna në familjen Alimuçaj ka qënë e përsëritur sipas informacionit zyrtar, dhe paraprakisht dyshohet se shkak janë mosmarrëveshjet në çift, pasi Benardi ishte i papunë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test