Vjedh marketin për cigare dhe alkool, arrestohet 48-vjeçari - Bota Sot
Vjedh marketin për cigare dhe alkool, arrestohet 48-vjeçari

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Vjedh marketin për cigare dhe alkool, arrestohet 48-vjeçari

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 10:31
Ilustrim

Cigare, pije alkoolike dhe sasinë e parave që ka mundur të gjejë e kanë çuar 48-vjeçarin Leonard Dano të vjedhë një market në Sarandë.

Sipas burimeve zyrtare Dano, në rrugën ”Mitat Hoxha” ka vjedhur me thyerje të portës prej xhami, marketin e E.L., të cilit i ka vjedhur paketa të ndryshme, 12.000 lekë, 350 euro si dhe disa shishe me pije të ndryshme alkoolike.

Materialet hetimore ndaj tij iu referuan Prokurorisë për vjedhje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test