Ngjarje e rëndë, 40 vjeçarja var veten - Bota Sot
Ngjarje e rëndë, 40 vjeçarja var veten

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ngjarje e rëndë, 40 vjeçarja var veten

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 15:34
Ilustrim

Në ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë.

Një 40 vjeçare ka gjetur vdekjen pasi ka varur veten në ambientet e banesës së ku jetonte. Policia sqaron se sot rreth orës 11:45, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në Kombinat, në Sharrë, një shtetase dyshohet se është vetë varur.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor si dhe eksperti mjeko-ligjor ku ka rezultuar se shtetasja L.L., 40 vjeçe, dyshohet se është vetëvarur në banesën e saj.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër, e cila sipas deklarimeve të familjareve vuante nga depresioni. Trupi i pa jetë është gjetur nga familjarët. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test