Rrahet një person në Obiliq - Bota Sot
Rrahet një person në Obiliq

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Rrahet një person në Obiliq

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 09:33
Ilustrim

Një person është sulmuar dje nga dy të dyshuar meshkuj në fshatin Dardhishte të Obiliqit.

Sipas raportit policor, viktima mashkull ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy te dyshuar meshkuj K-Shqiptarë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Nuk raportohet për te arrestuar/BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test