Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës - Bota Sot
Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 10:12
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në rrugën “Kadri Zeka” në Ferizaj, pasi poseduan narkotikë.

 Sipas raportit policor 24 orësh, gjëtë një pune operative janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar meshkuj k/shqiptarë, të cilët kishin në posedim një sasi të substancave të dyshuara narkotike të llojit marihuanë me peshë 30.4 gramë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test