Zhduket një person në Vushtrri, ja çfarë thotë babai i tij - Bota Sot
Zhduket një person në Vushtrri, ja çfarë thotë babai i tij

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Zhduket një person në Vushtrri, ja çfarë thotë babai i tij

Nga: Bota Sot Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Një person në Vushtrri, ka raportuar në Policinë e Kosovës se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e djalit të tij.

Ai i ka thënë Policisë se djali me të meta psikike, ka dalë nga shtëpia me 4 dhjetor dhe që nga ajo kohë më nuk din asgjë për vendndodhjen e tij, përcjell Bota sot.

Policia ka thënë se po e heton rastin.

“Rr. “Haxhi Zeka”, Vushtrri 04.12.2017-14:00. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se me datën e cekur djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test