Aksident tragjik në Itali, humb jetën 51 vjeçari shqiptar - Bota Sot
Aksident tragjik në Itali, humb jetën 51 vjeçari shqiptar

Kronikë e zezë

E enjte, 15 nëntor 2018

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 51 vjeçari shqiptar

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 19:12
Pamje nga aksidenti

Një aksident automobilistik në Itali i ka marrë jetën një shtetasi shqiptar në dalje të qytetit të Veronës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ku i vdekur ka mbetur shqiptari i moshës 51 vjeçare. Mediat nuk bëjnë ende me dije identitetin e viktimës.

“Il Corriere” shkruan se 51 vjeçari po drejtonte një furgon transporti mallrash në momentin kur është përplasur me një tjetër mjet të ngjashëm.

Ende nuk dihet sesi ka ndodhur aksidenti dhe kush ka qenë shkaku i përplasjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test