Vetura godet këmbësorin në Prishtinë - Bota Sot
Vetura godet këmbësorin në Prishtinë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Vetura godet këmbësorin në Prishtinë

Më: 10 dhjetor 2017 Në ora: 11:27
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se rrugën “Enver Maloku” në  Prishtinë është goditur një këmbësorë nga një veturë Opel me targa lokale.

 “Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me veturën Opel me targa lokale, ka goditur këmbësorin –viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.”, thuhet në njoftimi e Policisë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test