Arrestohet një grua dhe një djalë në Viti, vodhën 23 biba - Bota Sot
Arrestohet një grua dhe një djalë në Viti, vodhën 23 biba

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Arrestohet një grua dhe një djalë në Viti, vodhën 23 biba

Nga: Bota sot Më: 10 dhjetor 2017 Në ora: 11:53
Foto ilustrim

Në fshatin Pozharan të Komunës së Vitisë, tre ditë më një ankues kishte lajmëruar në polici se nga koteci i janë vjedhur 23 biba.

Policia ka njoftuar se pas hetimeve, ka arritur që të identifikojë të dy vjedhësit, një grua dhe një djalë, i moshës së mitur, përcjell Bota sot.

“Me urdhër te prokurorit pas intervistimit e dyshuara femër është dërguar në mbajtje, ndërsa i mituri është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Rasti është cilësuar si vjedhje e rëndë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test