Një person i plagosur në Prishtinë - Bota Sot
Një person i plagosur në Prishtinë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Një person i plagosur në Prishtinë

Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 10:47
ilustrim

Është plagosur në këmbë një person pas të shtëna me armë zjarri në drejtim të viktimës.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë më gjashtë dhjetor, ndërsa rasti është raportuar gjatë ditës së djeshme në Policinë e Kosovës.

Sipas policisë viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK ndërsa personi i dyshuar pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur.

Në vend të ngjarjes policia ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. Ndërsa njësiti përkatës i policisë janë duke kryer hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test