Digjet makina në Tiranë, dyshimet e policisë - Bota Sot
Digjet makina në Tiranë, dyshimet e policisë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Digjet makina në Tiranë, dyshimet e policisë

Më: 12 dhjetor 2017 Në ora: 09:30
Makina e djegur

Një mjet tip Wolkswagen Golf është përfshirë nga flakët në orët e vona të së hënës, në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës, pranë kryqëzimit me rrugën e Yzberishtit, përpara një spitali privat.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë rrugore dhe makina zjarrfikëse, që kanë neutralizuar flakët.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të djegies së mjetit, ndërsa dyshimet paraprake janë për një defekt teknik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test