Rrah dhe kërcënon babanë, arrestohet 33-vjeçari - Bota Sot
Rrah dhe kërcënon babanë, arrestohet 33-vjeçari

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Rrah dhe kërcënon babanë, arrestohet 33-vjeçari

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 14:42
Foto ilustrim

Policia e Beratit ka arrestuar dje 33-vjeçarin Mikel B., banor i Urës Vajgurore, i cili ka rrahur dhe kërcënuar babanë e tij 67-vjeçar.

Policia tha se 'arrestimi i shtetasit të lartpërmendur u bë pasi në banesë ndërsa ndaj të atij, shtetasit B.B, u plotësua dhe kërkesë-padia për lëshimin nga Gjykata të urdhërit të mbrojtjes.  Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga neni 130/a i Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test