Mbajti armë pa leje, arrestohet - Bota Sot
Mbajti armë pa leje, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Mbajti armë pa leje, arrestohet

Nga: Bota sot Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:53
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Suhogërll të Istogut, për armëmbajtje pa leje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie me dy fishekë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” thuhet në raportin policor 24 orësh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test