U zhduk prej 2 ditësh nga shtëpia, 16-vjeçarja nga Elbasani habit me dëshminë në polici - Bota Sot
U zhduk prej 2 ditësh nga shtëpia, 16-vjeçarja nga Elbasani habit me dëshminë në polici

Kronikë e zezë

E enjte, 15 nëntor 2018

U zhduk prej 2 ditësh nga shtëpia, 16-vjeçarja nga Elbasani habit me dëshminë në polici

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 18:39
Ilustrim

Prej dy ditësh një adoleshente 16-vjeçare nga Elbasani rezultonte e zhdukur. Menjëherë familjarët e saj denoncuan në polici.

Por pasi u gjet, ajo i la me gojëhapur prindërit dhe policët pasi deklaroi se ka ikur me dëshirën e saj nga banesa.

Ka qënë babai i saj, A.A, 48 vjeç, që njoftoi në polici se i ishte larguar vajza 16-vjeçare, B.A.

Pas deklarimeve, Policia ia ka dorëzuar vajzën, prindërve.

Megjithatë, hetimet e mëtejshme do të vazhdojnë nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Elbasan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test