Grabitje me maska e armë në Fushë-Krujë - Bota Sot
Grabitje me maska e armë në Fushë-Krujë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Grabitje me maska e armë në Fushë-Krujë

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 09:25
Ilustrim

Persona të maskuar kanë grabitur një banesë në Fushë Kruje. Ata mendohet se kanë qenë të armatosur dhe kane arritur të marrin para, sende me vlerë dhe makinën e parkuar në oborr. ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në banesen private te shtetasit me iniciale B.K.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test