Ka ndërruar jetë 28 vjeçarja nga Presheva në Zvicër - Bota Sot
Ka ndërruar jetë 28 vjeçarja nga Presheva në Zvicër

Kronikë e zezë

Ka ndërruar jetë 28 vjeçarja nga Presheva në Zvicër

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 07:27
Shkurta Sadiku- Abdiu

Të dielën në orët e pasditës ka ndërruar jetë 28 vjeçarja nga Presheva. Shkurta Sadiku- Abdiu është bijë nga fshati Rahovicë dhe e martuar ne Preshevë. 28 vjeçarja ka jetuar në Soloturn të Zvicrrës, ka qenë e martuar dhe nënë e dy djemve, 4 vjeçar dhe 9 muaj.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet ditën e Mërkurë ne varrezat e qytetit të Preshevës!

Të pikëlluarit familja Baballëkve-Preshevë dhe Haxhi nga Rahovica.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test