Aksident në Fier, dy të plagosur - Bota Sot
Aksident në Fier, dy të plagosur

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Aksident në Fier, dy të plagosur

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 18:42
ilustrim

Një aksident me të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, ku mjeti tip "Volkswagen" me drejtues G.H, është përplasur me mjetin tip "Opel" me drejtues G.M.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar dhe ndodhen në Spitalin Rajonal Fier pasagjerët, A.L, 54 vjeç, banues në Tepelenë dhe F.G, 34 vjeç, banues në Fier.

Siç bëhet e ditur nga policia, të plagosurit ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Lidhur me këtë aksident, policia thotë se grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test