Vdekje e dyshimte në Vushtrri - Bota Sot
Vdekje e dyshimte në Vushtrri

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Vdekje e dyshimte në Vushtrri

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 19:57
Ilustrim

Sot rreth orës 15:00, në një fshat të Vushtrrisë, është raportuar se një 38 vjeçar, është gjet pa shenja jete në shtëpinë e tije.

Vdekjen e ka konfirmuar mjeku ne vendin e ngjarjes, kurse njësia policore kanë kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes

Me urdhër të prokurorit të rastit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në për obduksion.

“Sipas familjarëve të viktimës, dhe elementeve tjera rrethanore të rastit, dyshimet janë ngritur për vetëvrasje (varje), mirëpo për detaje duhet të presim raportin e Institutit të Mjekësisë Ligjore”, thuhet në raporton e Policisë.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Studime e Ulet, kurse viktima është A. K.38 vjeçar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test