Podujevë: Burri kanos gruan - Bota Sot
Podujevë: Burri kanos gruan

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Podujevë: Burri kanos gruan

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:10
Ilustrim

Një grua është sulmuar dje nga bashkëshorti i saj në Podujevë. Policia raporton se i ankuesja femër pas një mosmarrëveshje që me bashkëshortin e saj, ishte kanosur nga i njëjti.

“Policia ka kontaktuar me të dyshuarin dhe i njëjti e ka dorëzuar armën e gjuetisë, prodhim rus ku posedonte lejen dhe njëkohësisht është konfiskuar nga ana e Policisë edhe një fishek, një thikë, një rrethatore dhe 5 fishekë të kal. 16. Me vendim të prokurorit kujdestar rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test